Future Cities: dzień 2 w Czechach

2024-04-25

Dzień drugi to ekscytująca wycieczka do Pragi, stolicy Czech. Dzień poświęcono na zwiedzanie miejskiego krajobrazu oraz poznawanie inicjatyw zrównoważonego rozwoju w mieście. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach skupionych na Pradze, zgłębiając jej historię, architekturę oraz wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju. To wciągające doświadczenie dostarczyło studentom cennych spostrzeżeń na temat zasad ekologicznych osiedli i miast zielonych, wzmacniając cele projektu. Po pełnym dniu eksploracji i nauki grupa delektowała się obiadem w Pizerie Alcapone w Mníšek pod Brdy, rozważając swoje doświadczenia i lekcje przyswajane podczas dnia. Ten dzień doskonale ilustruje zaangażowanie projektu w rozwijanie świadomości i zrozumienia zrównoważonego rozwoju miejskiego wśród studentów z różnorodnych środowisk kulturowych. Mobilność uczniów jest częścią projektu wspieranego przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. Więcej informacji na dedykowanej stronie projektu.

Unknown 34 Unknown 35 Unknown 36 Unknown 37 Unknown 38 Unknown 39 Unknown 40 Unknown 41 Unknown 42 Unknown 43 Unknown 44 Unknown 45